10.12.2015

Historia sprzed lat... - CoqlilaPodejrzewam, że dzisiejszy post potraktujecie jedynie jako ciekawostkę, a nie jako zachętę do dokonania zakupu. Jestem prawie pewna, że w gronie moich czytelników liczba szaleńców, którzy zdecydowali by się na zakup niezwykle oryginalnej ramki na zdjęcia w formie drzewka za 225 zł., nie jest duża. Jeśli jednak się mylę i znajdzie się choć jedna osoba, której ten post pomoże w podjęciu decyzji o zakupie lub jego zaniechaniu, to uznam decyzję o napisaniu tej recenzji za słuszną!


 Dla osób ceniących wartości rodzinne i pokoleniowe, drzewo genealogiczne to doskonały sposób by powracać do swoich korzeni przy każdej możliwej okazji. Jest to również doskonały pretekst na odnalezienie informacji na temat przodków, historii rodziny, a nawet zaginionych bądź nieznanych członków rodziny.
  

Niestety na moim drzewie można umieścić tylko cztery zdjęcia, ale i tak uważam, że jest to fajny pomysł, aby nasza rodzina była zawsze przy nas. W komplecie.
Drzewo jest odlane z metalu i utrzymane w stylu vintage z celowymi odrapaniami, które mają być oznaką upływającego czasu i wartości jaką niosą ze sobą rodzinne pamiątki.


Ciekawymi elementami są tutaj również drobne listki i przeuroczy ptaszek, dodający całości romantyzmu i lekkości.Wysokość całkowita: 36 cm
Szerokość całkowita: 37 cm
Wymiar ramki kwadratowej: 8 cm
Wymiar ramki okrągłej: 8 cm
 
,,Zawsze warto mieć przy sobie jakiś symbol przeszłości..."
  Drzewo genealogiczne jest doskonałym elementem wychowawczym, według którego rodzice i dziadkowie mogą kształtować nowe pokolenia.


www.coqlila.pl


4 komentarze: