03.04.2016

Z miłości do czystości - LAKMA Czysta podłoga ma bardzo duże znaczenie dla utrzymania estetyki wnętrza. Nawet najpiękniej urządzone mieszkanie nie będzie ładnie wyglądało, jeśli na parkiecie są plamy i smugi. 
Co więc zrobić by nasza podłoga wyglądała na szczególnie wypielęgnowaną?
Dzisiaj opowiem Wam o moim ostatnim ulubieńcu w tej kategorii - uniwersalnym płynie do mycia marki Sidolux


Sidolux Winter Moments to połączenie zniewalającego zapachu czystości z nieprawdopodobną skutecznością! 
Jak wspomina producent cały sekret tkwi w systemie Soda Power, który ma właściwości zmiękczające wodę, co powoduje szybsze uwalnianie cząsteczek brudu z podłoża bez zbędnego szorowania!


 Konsystencja płynu jest bardzo rzadka i doskonale łączy się z wodą. 
Na 5 litrów wody potrzebujemy 1,5 zakrętki cieczy (50ml.)Produkt możemy stosować do wszystkich zmywalnych powierzchni (podłóg, balkonów, kafelków, parapetów czy mebli ogrodowych).

Składniki: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (alpha-Isomethyl lonone, Lilial, Linalool), środek konserwujący (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).


 Intensywny zapach czystości, który czuć w pomieszczeniach jeszcze chwilę po rytualnych porządkach oraz wysoka skuteczność tego produktu, przekonują mnie do zakupu kolejnego opakowania!
Już mam chęć sięgnąć po wiosenne, kwiatowe zapachy...

Cena: 6,99 zł./1000 ml.
Termin przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji.
 
 A Wy jakich środków czystości używacie? 
Testowałyście już uniwersalny płyn do mycia Sidolux?


5 komentarzy:

 1. Ja pamiętam Sidolux jeszcze z czasów dzieciństwa.Płyn do podług, który przy okazji ją pastował był odkryciem mojej mamy :)Tego nie znam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zima na zdjęciach :D aż mi się zimno zrobiło :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygrałam ten płyn w jednym z konkursów i powiem, że efekt czyszczenia skuteczny. Zapach płynu przypomina mojemu mężowi trochę mydło.

  Obserwuję i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń